2015.08.26 Csepreg főterén bottal kergette és ütötte több gyerek ezt a tacsi- labi keverék fiúcskát, amit a családjuk végig is nézett és nem szólt rájuk…..A kutyusnak miután sikerült elmenekülnie két kislányhoz ment oda és ők értesítették egyesületünket.Több órán keresztül nem is mozdult, chipet néztünk de nem volt, majd beszállítottuk az állatkórházba. Estére már lábra tudott állni, de a bal hátsó lábát nagyon húzta, tele volt kullanccsal. Szerencsére nem törött el semmije, viszont fájdalmai vannak, tegnap nem is evett és sokkos állapotban volt. Kapott fájdalomcsillapítót, és bolhairtót, valamint kiszedtük a kullancsokat. Ma már jobban van egy kicsit evett és egy kicsit csóvált is, már rendesen használta a lábát de tapintásra érzékeny és még mindig fél, folyamatosan kell szednie a fájdalomcsillapítót is. Nagyon szépen köszönjük a két kislánynak, hogy értesítette egyesületünket!
Buddy nevet kapta, 1 év körüli tacsi-labrador keverék fiú kutya, kissé bizalmatlan még, de nagyon kedves és szeretetreméltó kutyus. Oltva, chippezve és ivartalanítva fogadható örökbe, amint felépült.

11903876_473839946137093_3710194788491755454_n